Castingi dla wszystkich w jednym miejscu na każdą porę roku
DODAJ RELACJĘ Z TWOJEGO CASTINGU tutaj             24000 użytkowników casting4nick.pl DOŁĄCZ DO NAS !            Twoje zdjęcie na pierwszej stronie - Twarz Dnia !            casting4nick.pl - jesteśmy w całej Polsce            
Zaloguj się:
Nick:
Hasło:
Zapamiętaj mnie:
Teledysk dla Akurat

Dodana przez: wrfitv
Data dodania: 2011-04-19


Teledysk dla zespołu Akurat powstawał w ramach Warsztatów Filmowych, w których udział bierze sześć osób z całej Polski. Każdy odpowiadał za coś innego, ale wszyscy wiedzą, że od ich pracy zależy rezultat całej grupy.
Warsztaty filmowe dla młodych ludzi zainteresowanych realizacją profesjonalnego filmu trwają przez cztery weekendy.
Dlaczego teledysk ? Teledysk to forma, która posiada niemal wszystko. Jest rytm, jest mini fabuła, no i przede wszystkim to forma na tyle krótka, że w ciągu trwania warsztatów jesteśmy w stanie ją zrealizować.
Realizacja klipu nie była wcale łatwa, choć jak podkreślają wszyscy zainteresowani było bardzo przyjemnie. – Potrzebowaliśmy aktorów do naszego filmu. Okazało się, że ludzie bardzo chętnie odpowiedzieli na nasze zaproszenie. Na casting przyszło ok. 200 osób - uśmiecha się Monika Kołtonik. – To pierwsza edycja naszych warsztatów, ale już jesteśmy z nich zadowoleni, bo trafiliśmy na grupę fantastycznych młodych ludzi. Wczoraj robiliśmy zdjęcia do drugiej w nocy. Zmęczenie było duże, ale wszyscy zostali do ostatniego klapsa – mówi M. Szydłowski.
Do realizacji zaproszono zespół Akurat który bardzo chętnie zgodził się na pomysł teledysku w ramach Warsztatów.
Rezultaty będą widoczne już na początku maja.

Wszystkich chętnych do współpracy przy kolejnym teledysku zapraszamy :
www.wrfitv.edu.pl


Na planie

Młode aktorki

Akurat

Przybyło około 200 osób !

Zdolni operatorzy


Copyright ©2011-2024 casting4nick.pl
Regulamin    Kontakt    Cennik