Castingi dla wszystkich w jednym miejscu na każdą porę roku
24000 użytkowników casting4nick.pl DOŁĄCZ DO NAS !            Twoje zdjęcie na pierwszej stronie - Twarz Dnia !            casting4nick.pl - jesteśmy w całej Polsce            DODAJ RELACJĘ Z TWOJEGO CASTINGU tutaj             
Zaloguj się:
Nick:
Hasło:
Zapamiętaj mnie:
STARS Impresariat

Dodana przez: neru166
Data dodania: 2011-07-05


Witam
Mam na imię Marek i mam 23 lata, jestem z Ostrołęki.
Niecałe 2 tygodnie temu zarejestrowałem się tutaj w celu spróbowania czy łączy mnie coś z aktorstwem. Postanowiłem znaleźć casting i na niego jechać. Niestety nic tutaj jeszcze nie znalazłem ale pojechałem do agencji STARS Impresariat. Kolejka była dosyć długa dlatego musiałem wrócić do agencji za 3 godziny... po zwiedzaniu Warszawy i zjedzenia w koszmarnie obsługiwanym fast foodzie "KFC" wróciłem do agencji. Musiałem jeszcze poczekać, obsługa klientów była OK przez recepcję.
Patrząc na osoby czekające, wyglądały jak na ścięcie głowy, nie stresujcie się, uśmiechajcie się i w ogóle o tym nie myślcie. Robienie sobie pierwszego wrażenia jako osoba obawiająca się nie jest dobra.
W końcu wszedłem, zrobiono mi zdjęcia, wizytówkę i odegrałem scenkę przekrzykując się z miłą Panią grającą złego współlokatora. Od razu zostałem zabrany do innego pokoju w celu znalezienia dla mnie jakieś roli.
Minął już tydzień od castingu a wczoraj zagrałem w serialu "Malanowski i partnerzy".
Zostałem ciepło przywitany przez Panią Olgę i czujnie obserwowałem jak to jest być na planie filmowym. Chciałbym przypomnieć, że byłem po raz pierwszy na castingu i na planie filmowym grając rolę - nigdy w życiu nie grałem nawet scenki w przedszkolu. Reżyser Pan Szymon okazał się dla mnie bardzo doświadczonym człowiekiem w swoim zawodzie. Choć mało filmów ma na swoim koncie to i tak zostałem do niego przekonany, wiedział jak zagrać każdą rolę i w jakim sposób - to mi się podobało najbardziej. Aktorzy okazali się w porządku, nie było szczyceń się kim są :)
Ogólnie mówiąc bardzo pozytywne doświadczenia, mam nadzieję że to nie jest mój ostatni film.

Pozdrawiam

Copyright ©2011-2024 casting4nick.pl
Regulamin    Kontakt    Cennik