Castingi dla wszystkich w jednym miejscu na każdą porę roku
Już ponad 500 castingów - na casting4nick.pl !            Sprawdź czy Twój Profil jest aktualny - uzupełnij informacje i dodaj zdjęcia !            Jesteś hostessą lub promotorem i szukasz pracy? - dodaj ogłoszenie w Hostessing - praca            Aktywuj "Automatyczne powiadamianie o castingach" (Usługi Premium) !             
Zaloguj się:
Nick:
Hasło:
Zapamiętaj mnie:
 
Autor Treść
24.11.SOSNOWIEC - CASTING DO POKAZU FRYZJERSKIEGO
individual 2012-11-05 11:21
Użytkownik
Postów: 1
zapraszamy dziewczyny z Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górniczej i okolic do wzięcia udziału w pokazie fryzjerskim renomowanej włoskiej marki ARTEGO, pokaz odbędzie się 25 listopada. Jest to duże i prestiżowe wydarzenie. Waszymi włosami zajmą się z najlepsi włoscy fryzjerzy pracujący na wysokiej klasy kosmetykach.

CASTING - 24.11 godz.8.00 sosnowiec ( po castingu wybrane modelki zostaną na przygotowaniach do pokazu które potrwają max do godz. 22.00)

POKAZ - 25.11 godz. 8.00 (dyspozycyjność do godz. 13.00)

STAWKA - 350,00 ZŁ NETTO

Zapraszamy dziewczęta z każdą długością włosów oraz kolorem, będą przede wszystkim STRZYŻENIA i FARBOWANIA.

WYMAGANIA:

-wzrost min 172 cm

- rozmiar 36 - 38 - 40

- pełnoletność

Zainteresowane zleceniem dziewczęta prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres: pokazy@individual.pl z dopiskiem ARTEGO CASTING.

Zgłoszenie powinno zawierać:

imię + nazwisko

nr telefonu

wzrost

biust/talia/biodra

wiek

z jakiego miasta jesteś

ZDJĘCIA - prosimy o przesłanie 3 zdjęć ( sylwetka + zdjęcia twarzy), na zdjęciach musi być widoczna aktualna fryzura i kolor jaki masz, mogą być nawet zdjęcia amatorskie (aby były dobrej jakości) z przodu oraz tyłu, tak aby styliście mogli zobaczyć jakie masz włosy.

Skontaktujemy się z wybranymi dziewczętami. Na castingu będą tylko dziewczęta zaproszone przez naszą agencję.

Przypominamy, że na casting przychodzimy w butach na obcasie, najlepiej na czarno, strój podkrślający figurę. Delikatny makijaż, umute włosy.

INDIVIDUAL

Agencja Hostess i Modelek

www.individual.pl
Copyright ©2011-2020 casting4nick.pl
Regulamin    Kontakt    Cennik