Castingi dla wszystkich w jednym miejscu na każdą porę roku
Już ponad 500 castingów - na casting4nick.pl !            Sprawdź czy Twój Profil jest aktualny - uzupełnij informacje i dodaj zdjęcia !            Jesteś hostessą lub promotorem i szukasz pracy? - dodaj ogłoszenie w Hostessing - praca            Aktywuj "Automatyczne powiadamianie o castingach" (Usługi Premium) !             
Zaloguj się:
Nick:
Hasło:
Zapamiętaj mnie:
 
Autor Treść
 Regulamin Forum
Adminel 2011-03-06 14:00
Moderator
Postów: 28
Regulamin Forum portalu casting4nick.pl

1. Forum jest częścią www.casting4nick.pl i obowiązują na nim postanowienia Regulaminu całego portalu (pełny tekst http://www.casting4nick.pl/text.php?page=tou )
2. Dostęp do Forum zależy od typu Użytkownika – czytać posty może każdy, wypowiadać mogą się tylko Użytkownicy zalogowani, niektóre tematy są ograniczone dla wybranej grupy Użytkowników.
3. Administrator Forum zastrzega sobie prawo moderacji wątków, ich grupowania, przenoszenia oraz zamykania.
4. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że wszelkie czynności w ramach Forum Użytkownik podejmuje na własną odpowiedzialność. W szczególności ma na uwadze, że podawane informacje będą dostępne publicznie oraz nie będą naruszały praw osób trzecich.
5. W przypadku łamania zasad Regulaminu Forum i/lub portalu Administratorowi przysługuje prawo moderowania treści wypowiedzi, blokowania użytkownika lub zablokowania konta.
6. Czynności zabronione na Forum :
 postępowanie niezgodne z obowiązującym prawem w Polsce oraz Regulaminem strony
 spam, wulgaryzmy, pornografia, treści obraźliwe
 reklama i pseudoreklama niezgodna z treścią i przeznaczeniem portalu
 używanie avatarów wprowadzających w błąd
 czyny wyczerpujące znamiona nieuczciwej konkurencji wobec casting4nick oraz podmiotów trzecich
 stosowanie jako loginu adresów www
 wklejanie tekstów całkowicie niezgodnych z przeznaczeniem strony oraz tekstów i obrazów zakłócających funkcjonowanie strony (wg uznania Administratora)
7. Zalecenia
 „nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe”
 pisz ciekawie i treściwie, dbaj o język
 nie zakładaj wątków, które już istnieją
 pisz na temat a nie obok
Oświadczenie Administratora Serwisu

Administrator Serwisu casting4nick.pl oświadcza, że serwis nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi użytkowników Forum, którzy prezentują swoje indywidualne poglądy. Wszelką odpowiedzialność prawną za każdą wiadomość i materiał umieszczany na Forum ponosi jej autor.Copyright ©2011-2024 casting4nick.pl
Regulamin    Kontakt    Cennik